Do you suspect a player with hacks or do you receive an unfair ban ? make a request here
Locked
User avatar
  • Posts:
  • Joined:
    05 Mar 2024 22:47
  • Location:
    Bucharest

Nick : Tiberius

Ora&data la care ai luat ban : Nu stiu, banuiesc ca in data de 5 Martie, ora nu o cunosc.

Motiv : AimLock

Dovada : ( unde nu vad fazele cand imi sare tinta, am verificat si cu adminul "Pxrnhub, unde mi-a filmat toate fisierele din joc+ m-am supus la orice control de orice tip, bineinteles ca nu a gasit nimic)

Alte detalii : Singura "faza" suspecta sa ii spunem asa, ar fi momentul cand l-am omorat pe cel ce statea langa usa la T-base, lucru pe care l-am explicat si pe discord dar il voi mai explica inca odata si aici: omul asta facea de fiecare data cand juca Furien, punea bombe pe motion sensor la porti si statea in acelasi loc la panda. Mentionez ca nu foarte cu mult timp in urma (3 martie) am achizitionat si un pachet VIP, caruia nu ii vad rostul personal, atunci cand ai de gand sa joci cu cod.

Adminul care te-a banat : Nu stiu.
User avatar
  • Posts:
  • Joined:
    17 Feb 2024 19:44
  • Likes:
  • Location:
    Ploiesti

De la mine ai contra : fisierele se pot sterge , nu ai dovedit nimic ai aratat videoclipul pe care l-am filmat eu
User avatar
  • Posts:
  • Joined:
    06 Nov 2023 20:10
  • Steam:
  • Likes:
  • Location:
    Valcea

De la mine un CONTRA fisierele se sterg repede(banuiesc ca a durat ceva pana ai intrat cu pxrn si ar fi usor sa scapi de ele) si dovada e un video in care clar iti sare tinta.
:ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
User avatar
  • Posts:
  • Joined:
    05 Mar 2024 22:47
  • Location:
    Bucharest

Categoric cu voi, se pot șterge. Va rog doar sa setați videoclipul pe Youtube la viteza 0.25x . Ținta nu sare, e reacția naturală a mâinii in momentul în care îl vad.
User avatar
  • Posts:
  • Joined:
    13 Oct 2023 14:40
  • Likes:

Nu mai insista, topic inchis.
Locked